Не секрет, що перехід від малорухливого способу життя до спортивного сильно впливає і на повсякденне життя: самовідчуття, спосіб харчування, режим дня і т.д. Якщо ви вагаєтесь, почати займатися спортом чи ні, прочитайте цю статтю, яка присвячена позитивним змінам при збільшенні фізичної активності в житті.

1. Ви станете більш сильним

І витривалим, і енергійним. Навіть якщо ви займаєтеся в залі «заради фігури» або для спалювання жирів, ваші м’язи неминуче будуть зміцнюватися (що не завжди означає їх роздуття), також ЦНС і серцево-судинна система стануть сильнішими, а організм в цілому буде легше адаптуватися до навантажень. Це призводить до полегшення безлічі побутових завдань: пересунути тумбочку, витягнути заклинивший ящик, відкрити банку з консервами відтепер не буде представляти складнощів.

Завдяки підвищеній витривалості ви зможете довше ходити, бігати, гуляти, займатися будь-якою іншою активністю, яка вам подобається.

2. Налагодиться раціон харчування

Деякі вважатимуть цей пункт спірним, але ми говоримо в основному про силові види спорту, де хочеш не хочеш, а доведеться відмовитися від фастфуду та перекусів шаурмою замість повноцінного обіду. По-хорошому, всім людям варто було б відмовитися від подібних непотрібних «продуктів», проте нерідко тільки спортивна мета може стати реальним стимулом для подібних змін в житті.

Коли ви перейдете до «спортивного» типу харчування, ваш організм скаже величезне спасибі. Оскільки це має на увазі правильний розподіл поживних речовин протягом дня, відмова від шкідливих продуктів, зведення до мінімуму солодкого і мучного, рясне поглинання свіжих овочів і фруктів. Як наслідок, покращиться самопочуття, мінімізуються проблеми з шлунково-кишковим трактом, зійде нанівець постійна млявість, і навіть дратівливість може зменшитися.

3. З’явиться дисципліна і режим дня

Цикл чергування днів тренувань і днів відпочинку створює певний ритм в житті. Для хороших результатів у спорті також доведеться налагодити цикл сну-неспання. Прийоми їжі теж рекомендовано рівномірно розподілити протягом дня.

Таким чином, розпорядок дня створюється поступово, природно, сам по собі, і інші справи теж знаходять свого часу.

4. Розширення знань

Якщо вас хоч трохи зацікавить теорія, ви зможете легко отримати знання про функціонування м’язів (підкріплені практикою), почнете розбиратися в спортивному харчуванні (завдяки чому будете знати, наприклад, яка добавка прискорить відновлення, скажімо, після вивиху), а також зможете мотивувати своїх нерішучих близьких на зміни в житті в сторону спорту.

Джерело: https://www.032.ua/list/146042

Комментарии запрещены.

Навигация по записям