Укрaїнa рoзрaxoвує, щo у грудні 2021 рoку нa міністeрській зустрічі НAТO лідeри крaїн Aльянсу прoінструктують свoїx міністрів зaкoрдoнниx спрaв щoдo пoдaльшиx крoків у нaпрямку ПДЧ интересах Укрaїни.

Прo цe скaзaлa віцe-прeм’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Люся Стефанішина під час виступу сверху Zero Corruption Conference 2021 у Києві, передає УНН.

“Ми знаємо, що если заява щодо політики відкритих дверей в целях України та Грузії (на саміті НАТО 14 червня — ред.). Але в целях нас як країни, яка демонструє стратегічне терпіння, важливіше побачити стратегічну відданість союзників. І ми, звичайно, сподіваємось побачити, що лідери НАТО доручать своїм міністрам закордонних справ зробити крок прежде ясності щодо ПДЧ для України вже в грудні”, — сказала Стефанішина.

З її слів, багато союзників борються после ясність для України щодо членства в НАТО.

Віце-прем’єр возле цьому також зазначила, що сьогодні у дискусіях в НАТО щодо ПДЧ угоду кому) України чутно голоси про небажання дратувати Росію. Проте, из-за її словами, така політика далеко не стримала Росію від військового вторгнення держи територію Грузії після саміту у Бухаресті 2008 року. А в 2014 році Україна зіштовхнулася з військовою агресією Росії та окупацією частини території.

Урядовець також наголосила, що сьогодні Україна корпеть вагомий внесок до колективної безпеки та оборони, посилюючи східний оконечность НАТО, щодо якого у НАТО досі немає чіткої стратегії.

“Україна без- відійде від своєї позиції стосовно Плану дій щодо членства в НАТО. 13 років Україна зберігала мовчанку щодо ПДЧ, однак ми починаємо цю дискусію одним духом. Ми розуміємо, що це огромный шлях. Однак, на нашу думку, далеко не буде кращого політичного моменту угоду кому) початку цього дискурсу”, — зауважила Стефанішина.

Напередодні покровитель генерального секретаря НАТО Мірча Джоане заявив, що країни Північноатлантичного альянсу поки отнюдь не мають єдиної думки щодо надання Україні Плану дій щодо членства.

Комментарии запрещены.

Навигация по записям