Мaйстeр xoрoр-жaнру тaк і нe зміг дoдивитися дo кінця стрічку Відьмa з Блeр: Курсoвa з тoгo світу.

Aмeрикaнський письмeнник Стівeн Кінг нaзвaв фільм жахів, який вважає найстрашнішим. Для це майстер хорорів і трилерів розповів у бесіді з журналістом порталу Dread Central.

Автора Воно і Сяйва, здавалося б, отнюдь не можна налякати, але Кінг зізнався, що йому було страшновато, коли він дивився фільм жахів Відьма з Блер: Курсова з того світу.

"Я був у лікарні під знеболюючими, если вперше побачив це кіно. Син приніс мені касету із записом і сказав: "Тобі обряд це подивитися". На половині я мало-: неграмотный витримав: "Вимкніть його! Це занадто моторошна чудасія", – поділився письменник.

Стрічка Едуардо Санчеса і Деніела Мірика розповідає относительно групу студентів, які приїжджають у старовинне містечко в штаті Мериленд, щоб створити документальний фільм, який засновано получи и распишись легенді про відьму із Блерів.

Після прем'єри кэсы отримала позитивні відгуки від глядачів і критиків, а також була дуже успішною в прокаті. После бюджету 60 тисяч доларів фільм заробив більше 248 мільйонів і навіть потрапив у Книгу рекордів Гіннеса як стрічка з найкращим співвідношенням витрат і доходів.

Комментарии запрещены.

Навигация по записям