Ще перед стартом електронних торгів в Україні було багато дискусій на тему їх надійності та чесності. З початком проведення земельних аукціонів у системі Прозорро.Продажі та на її акредитованих майданчиках, зокрема Українській Універсальній Біржі, тисячі людей уже удостовірилися в її чесності та прозорості. Уряд України прийняв низку законів, які забезпечують дотримання об’єктивності та відкритості системи, щоб кожен громадянин мав змогу реалізувати своє право на вільне володіння земельними активами.

Торги земельними ділянками – коли стартують та як проходитимуть

Процедура проведення торгів є відкритою та неупередженою, що забезпечує рівні можливості серед всіх зареєстрованих учасників системи. Вільний продаж, купівля та оренда аграрних ділянок поки що проходить за спрощеною процедурою, щоб зацікавити і залучити якомога більше людей. Вона є абсолютно законною та офіційною, за її прозорістю слідкують спеціальні державні органи, а також самі користувачі системи.

Такий крок держави до створення відкритих і чесних аграрних аукціонів став важливим для розвитку економіки та проведення децентралізації. Він допоміг подолати корупційні схеми і дав кожному громадянину можливість розпоряджатися своїми угіддями так, як їм буде вигідно. Також у людей, які раніше не мали землі, з’явилася прекрасна можливість придбати або взяти в оренду ділянки для власного користування або бізнесу, що сприяє розвитку сільського господарства в цілому.

Які переваги проведення земельних торгів на майданчику УУБ

На сьогоднішній день офіційні електронні торги проводяться в Україні в системі Прозорро.Продажі та їх акредитованих ресурсах, одним із яких є Українська Універсальна Біржа. Це спеціальний майданчик, де проходять всі земельні аукціони України. Він дозволяє зареєстрованим громадянам України отримати доступ до вигідних пропозицій, щоб реалізувати свої цілі. Використання УУБ дає кожному учаснику такі переваги:

  • доступ до всіх актуальних лотів;
  • швидке оновлення інформації, що дозволяє не пропускати важливі чи цікаві пропозиції щодо співпраці;
  • цілодобова підтримка спеціалістів з будь-яких питань;
  • простий та зручний сайт, розібратися в якому зможе кожен користувач;
  • відкритість та прозорість системи, контроль за дотриманням правил системи та проведення процесу торгів на чесних засадах у руках кожного користувача майданчика УУБ.

Дізнатися більше інформації стосовно участі в земельних торгах можна на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/torgy-zemelnymy-dilyankamy-koly-startuyut-ta-yak-prohodytymut/. Отримати доступ до всіх актуальних лотів можна одразу після проходження легкої реєстрації в системі. Відкритий формат аукціонів робить їх проведення чесним та прозорим. Відтепер кожен громадянин України може скористатися перевагами електронних торгів та отримати вигідні пропозиції щодо використання земельних угідь. Такі кроки держави сприяють розвитку аграрного сектору та реалізації законних прав кожної людини щодо вільного вибору способу використання власних земельних ділянок.

Комментарии запрещены.

Навигация по записям