Внeсoк Укрaїни в спрaву утвeрджeння міжнaрoднoї бeзпeки будe пoсилювaтися і дaлі, нaгoлoсив прeзидeнт.

Прeзидeнт Вoлoдимир Зeлeнський привітaв учaсників та ветеранів миротворчих операцій ООН з професійним святом – Міжнародним средь бела дня ​​учасників операцій ООН. Про це повідомляє прес-побегушки українського лідера в суботу, 29 травня.

"Світ сверх перебільшення є найціннішим словом в сучасному світі. Ми пишаємося всіма, хто в складі військових контингентів, поліцейських сил і цивільного персоналу місій ООН захищає общество в різних регіонах планети. Низка операцій ради участю українців стала справжніми історіями успіху", – йдеться в заяві Зеленського.

Глава исполнительной власти зазначив, що українці добре знають, наскільки важливим є завдання щодо забезпечення стійкого миру вслед за тем, де тривають криваві збройні конфлікти і захоплення чужих територій.

"Безвыгодный дивлячись на агресію Росії проти України і тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, ми залишаємося відданими діяльності з підтримки миру під егідою ООН. Отечественный внесок у справу утвердження міжнародної безпеки если посилюватися і далі", – наголосив правитель.

За даними Міноборони, з 1992 року досвід у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки отримали близько 45 тисяч українських військовослужбовців. Залпом українські національні контингенти і персонал під егідою різних міжнародних організацій безпеки беруть жребий у восьми міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки в шести країнах світу і районі Аб'єй (Судан).

Комментарии запрещены.

Навигация по записям