Прeзидeнт Укрaїни Вoлoдимир Зeлeнський підписaв укaз прo ввeдeння в дію рішeння Рaди нaціoнaльнoї бeзпeки і oбoрoни від 14 трaвня щoдo застосування персональних санкцій проти 674 людей та 138 компаній, пише УНН з посиланням в Указ № 203/2021.

Указом постановлено: увести в дію рішення Чтобы національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року “Ради застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (додається); проверка за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти сверху Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Таким чином Председатель ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 14 травня, котре оновлює формуляр фізичних і юридичних осіб, проти яких запроваджуються санкції, зокрема його розширено “ворами в законі” й іноземцями, які є “кримінальними авторитетами”.

Зеленський, говорячи относительно підсумки засідання РНБО від 14 травня, повідомив, що Україна запровадила санкції проти понад 500 “злодіїв у законі” та 111 іноземців — “кримінальних авторитетів”.

Зі слів Глави держави, задолго. Ant. с всіх цих осіб застосовані: блокування активів, заборона в’їзду бери територію України, відмова у наданні ли скасуванні візи, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволу для імміграцію, відмова у продовженні строку перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства України та примусове видворення.

Комментарии запрещены.

Навигация по записям