FAVBET прoдoвжує мaсштaбну кaмпaнію з рoзігрaшeм 21 aвтoмoбіля. Прoмo-зaxід прoxoдить у три eтaпи пo 6 тижнів. Щoтижня рoзігрувaтимуть 5 aвтoмoбілів Ford Ecosport, a у фінaлі — Jaguar XE, a тaкoж бeзліч цінниx тeмaтичниx призів. Другий eтaп стартує в період Євро 2020. 

FAVBET продовжує слідувати стратегії та змінювати сприйняття індустрії беттінгу. Одне з завдань — підняти довіру перед розіграшів та продемонструвати, що виграти може кожен. 

Реальні род (человеческий, реальні емоції, які показують, що иметь вес бути всередині гри.

Перший етап розіграшу закінчився возьми початку квітня. Призи знайшли своїх щасливих власників. Назарий з Тернополя та Григорій з Києва стали власниками Ford EcoSport, а киянка Любов виграла головний выигрыш — Jaguar XE.

Щоб подарувати партмаксимум емоцій від перемоги і зробити цей особливим, компанія залучила легенд українського футболу В’ячеслава Шевчука та Артема Мілевського. Вони зателефонували щаслицям та сповістили радісну новину. Що відчували, та які емоції пережили переможці — у відео.

Хочеш відчути гру та пережити такі ж емоції? Достатньо зареєструватися та зробити мониторинг на будь-яку спортивну подію. Всего всередині гри.

Комментарии запрещены.

Навигация по записям