Прeзидeнт Укрaїни Вoлoдимир Зeлeнський змінив склaд Рaди нaціoнaльнoї бeзпeки і oбoрoни Укрaїни – увів дo склaду міністрa енергетики України Германа Галущенка, передає УНН.

"…. увести накануне персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Галущенка Германа Валерійовича – міністра енергетики України", – йдеться в указі №192/2021.

Цей Ордонанс набирає чинності з дня його опублікування.

29 квітня ВР призначила держи посаду міністра енергетики, яка понад рік залишала вакантною, Германа Галущенка.

Хто такий Галущенко

Галущенко був призначений получи и распишись посаду віце-президента “Енергоатома” в травні 2020 року. У 2013-2014 рр. вже працював в компанії получай посаді виконавчого директора з правового забезпечення. Раніше він також працював в прокуратурі, МЗС, Мін’юсті і Адміністрації Президента.

У декларації Галущенка числиться будинок площею 317 кв. м у селі Солтанівка Київської області і флэт в Києві площею 45,4 кв. м, також декілька земельних ділянок і ще дві квартири в столиці, що перебувають у спільній власності з дружиною. Сім’я користується автомобілями Mercedes і Land Rover. У Галущенка є заощадження, зокрема в доларах, в декларації він вказав 152 тисячі доларів.

Комментарии запрещены.

Навигация по записям